درباره درب اتوماتیک

با توجه به تغییر نگرش مردم در استفاده از درب اتوماتیک در این مقاله قصد داریم تا بطور کامل و جامع درب اتوماتیک را به شما معرفی کنیم.همانطور که می دانید چندی است استفاده از درب های اتوماتیک جای درب های قدیمی را گرفته و تقریبا برای تمامی مکان ها  که تازه تاسیس می باشند ،به کار می روند. این درب ها جای درب های قدیمی مکانیکی را به طور کلی گرفته به همین خاطر کمتر کسی استفاده از درب های قدیمی رابه جای درب های اتوماتیک ترجیح میدهد.

درب اتوماتیک در چه مکان های کاربرد دارد؟

در مکان هایی که ضریب خطر بالاست و امنیت باید بیشتر برای آنجا فراهم گردد

در مکان هایی که انرژی مصرفی و هزینه برای انها امری مهم است مثل هتلها

در فروشگاه و درب ورودی پارکینگ ها

برای مکان هایی که سرعت و میزان ورود و خروج نیاز می باشد.

این موارد تنها مواردی از کاربرد درب اتوماتیک می باشد و البته مهمترین  آنها ولی ویژگی ها و کاربرد آنها بسیار بیشتر می باشد.

انواع درب های اتوماتیک

به طور کلی درب اتوماتیک بر اساس کاربرد و ویژگی در سه نوع ارائه میشوند که از آنها به عنوان دربهای اتوماتیک  الکترومکانیک، دربهای اتوماتیک  هیدرولیکی و دربهای اتوماتیک پنوماتیکی نام برده میشود.

اما از نظر مدل های تولیدی آنها به پنج دسته تقسیم خواهند شد که عبارتند از درب کشوییدرب اتوماتیک دولنگه  – درب اتوماتیک زیر سطحیدرب اتوماتیک زیرسقفی یا سکشنالکرکره اتوماتیک یا دربهای اتوماتیک رولاپ.

بسیاری از کسانی که استفاده از درب اتوماتیک را برای خود منع کرده اند از نصب و مراحل اجرایی آن واهمه دارند زیرا فکر میکنند که بخاطر اتوماتیک بودن این درب ها باید سیستم های عظیم و پیچیده را در خود جای دهند ولی باید بدانید که نصب درب اتوماتیک به طور کامل برنامه ریزی شده و بر اساس مهندسی مکان و جغرافیای مورد نظر شما می باشد .

 بخاطر تنوع ساختاری و مدل های متنوع درب های اتوماتیک شما نباید به هیچ عنوان نگران تطبیق انها با کار خود باشید زیرا این مشکل قبل تر به وسیله کارشناسان و مسئولین حل شده.

 

درب اتوماتیک,درب سکشنال,کرکره برقی,در اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *