درباره درب سکشنال

لزوم استفاده از درب های اتوماتیک جدید در مکان های تازه تاسیس برای همه به اثبات رسیده است.زیرا این درب ها به خاطر ویژگی ها و مزیت هایی که دارند جای خود را در بازار این صنف به راحتی ثابت کردند و بخاطر دارایی این موارد امروزه از طرفداران بسیاری بهره مند هستند.

درب سکشنال از سری درب های اتوماتیک است از از ورق هایی که از جنس پلی اورتان است تشکیل شده.تعداد و ابعاد ورق های درب سکشنال به وسیله مشتریان قابل سفارش است.به همین خاطر این مدل را درب سکشنال نامیده اند زیرا از ساختار ورق ورق تشکیل شده اند و یکدست نیستند. درب های سکشنال بخاطر بالا بودن سفارشات کاربران و همچنین زیبایی ظاهر و شکیل نمودن نمایی که از درب سکشنال در آن استفاده شده ؛ در چندین طرح و رنگ تولید می شوند که پرطرفدار ترین آنها رنگ سفید و کرم می باشد.

اما شاید برای شما هم سوال باشد که چرا این درب ها از این تعداد طرفدار برخوردارند و چه چیزی باعث شده تا درب سکشنال به این صورت همه گیر شود.در ادامه مقاله با بررسی دو مورد از ویژگی های این درب ها نسبت به مدل های قدیمی این موضوع را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

  • اولین مورد داشتن چشمی برای تردد و رفت و آمد

در سری جدید درب سکشنال در فاصله نیم متری از کف زمین  چشمی گنجانده شده تا اگر وسیله ای در زیر درب قرار دارد و یا کسی در حال رفت و آمد است از بسته شدن درب جلوگیری به عمل آید.در این صورت اگر درب سکشنال در حال بسته شدن باشدسریعا به بالا رفته و جهت حرکت خود را تغییر میدهد.در اینصورت دیگر شما نباید نگران امنیت خود و وسایلی که گاها در زیر درب سکشنال قرار میگیرند باشید.

ورود سارقین و برقراری امنیت همواره یکی از کارهای اصلی درب ها بوده است.به همین دلیل یکی از گزینه های اصلی که شما برای خریدن و انتخاب درب مورد نظر همیشه در سر دارید ویژگی نفود ناپذیر بودن و ضد سرقت بودن آنهاست.در درب سکشنال این موضوع به طور کامل رعایت شده .بدون داشتن هیچ منفذ و روزنه ای در زیر این درب ها کسی نمی تواند از طریق آن وارد شود.همچنین درب سکشنال با گیربکس قدرتمندی که دارد در هر دفعه نیرویی حدود ۸۰۰ تا ۹۵۰ کیلوگرم به درب وارد میشود که این هم یک مزیت دیگر این دربها می باشد.با این نیروی وارد شده فردی نمی تواند با آن مقابله کند.

 

درب اتوماتیک,درب سکشنال,کرکره برقی,در اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *