درب اتوماتیک اتوبوسی

در این مقاله در نظر داریم تا ویژگی های ظاهری و فنی درب اتوماتیک اتوبوسی را مورد بررسی قرار داده و اطلاعاتی در این زمینه خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

همانطور که مستحضر هستید درب اتوماتیک شیشه ای دارای چندین مدل مختلف میباشد که درب اتوماتیک اتوبوسی یکی از مدل های آن میباشد.

از بارزترین ویژگی درب اتوماتیک اتوبوسی میتوان به این موضوع اشاره کرد که درب اتوماتیک اتوبوسی برای مکان هایی که با کمبود فضا برای نصب در مواجه هستند و در عین حال نیازمند فضایی مناسب برای تردد است گزینه ای مناسب است.

با پیاده سازی درب اتوماتیک اتوبوسی در محل مورد نظر شما میتوانید تا بیش از ۸۰ درصد فضارا برای تردد در اختیار داشته باشید.

درب اتوماتیک اتوبوسی را میتوان از مدل هایی دانست که به دلیل استفاده آسان و ویژگی های منحصر به فرد ، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

ویژگی هایی که باعث شده تا درب اتوماتیک اتوبوسی به عنوان یکی از رایج ترین درب های اتوماتیک باشد شامل موارد زیر است:

  • دارای موتوری قدرتمند

  • پیاده سازی آسان

  • سازگار با نمای ساختمان

  • ایجاد فضای کافی برای تردد

  • ….

از درب اتوماتیک اتوبوسی میتوان در مکان هایی که از رفت و آمد بالایی برخوردار است نهایت استفاده را نمود.ازجمله این مکان ها میتوان به بیمارستان ها،بانک ها،کارخانجات و…. اشاره کرد.

درب اتوماتیک اتوبوسی در انواع رنگ بندی فریم ها و کاورها ارائه میشود و شما میتوانید با توجه به محل مورد نظر رنگی مناسب با نما و دکوراسیون انتخاب کنید.

همچنین شیشه درب اتوماتیک اتوبوسی به دو صورت تک جداره و دو جداره ارائه میشود.

با توجه به این مطالب دریافتیم که درب اتوماتیک اتوبوسی دارای مشخصه هایی مناسب جهت نصب در هر مکانی میباشد.

امیدواریم توانسته باشیم شمارا در امر انتخاب یاری کرده باشیم.

دربهای اتوبوسی (Folding)

درب های اتوبوسی برای درب هایی با دهانه کم که خواستار باز شدن کامل درب ها بیش از ۹۰ درصد عرض را دارند کاربرد داردکه بسیار هم رایج می باشد.این مورد محبوبیت خود را با توان بالا ، نصب آسان و سیستم هماهنگی بین مجموعه در کنار ظرافت  در فضای حداقلی موجود به دسا آورده است وتقاضا ها هم برای تهیه آن روز به روز بالاتر می رود

مکان هایی که از این نوع درب ها استفاده میکنند متنوع و زیاد است.اما بیشتر از  این درب در مکانهایی از قبیل بیمارستان ها  کارخانه های داروسازی و پزشکی  مکان های پر رفت و آمد با تفاوت ها صنفیمورد ایتفاده قرار میگیرد . شما میتوانید در سفارشات خود از انتخاب شیشه های دو و یا تک جداره و همچنین تنوع بی نظیر رنگها لذت ببرید.

 

درب اتوماتیک,درب سکشنال,کرکره برقی,در اتوماتیک