درب اتوماتیک تلسکوپی

 


 

درب اتوماتیک تلسکوپی

وقتی که تردد و ظرفیت عبور ومرور زیاد می باشد و فضای ورودی محدود است درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی می تواند پاسخی باشد برای آنچه به دنبالش هستید. در موقعیت های که فضای موجود در مضیقه است باید از درب اتوماتیک تلسکوپی می باشند. با استفاده از این درب ها تعداد زیادی از مردم می تواند به راحتی به داخل ساختمان وارد شوند بدون اینکه منتظر نگه داشته شوند. پیکر بندی درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی بدین صورت است که که از ۲ یا ۴ لت اسلایدی تشکیل شده است که این لت ها به صورت کشویی در امتداد هم می لغزند به این صورت که یکی جلوی در اتوماتیک دیگری قرار می گیرند و در نهایت به کناره درب جمع می شوند. این درب ها یک راه حل ایده آل هستند.

 


در مکان های تنگ و باریک که ورودی پهنی مورد نیاز است. این درب ها با ۲ لت متحرک که در یک جهت یکسان حرکت می کنند یا ۴ لت متحرک که در دو جهت حرکت می کنند ساخته می شوند. این درب ها می توانند به سیستم کارت خوان ورودی به همراه میکروپروسسور خاص طراحی شده مناسب با رادار یا کلید یا ریموت کنترل متصل شوند.

درب های برقی و یا درب اتوماتیک تلسکوپی(Telescopic)

وقتی که میزان رفت و آمد فراوان باشد  و فضا برای داخل شدن کم ، درب های نوع  تلسکوپی می تواند نیاز های شما را در این مورد پاسخ گو باشد . عملکرد این درب ها مانند دربهای کشویی می باشد .به این روش که به صورت خطی عمل میکنند اما اختلاف اصلی انها اینست که این نوع درب ها دارای ۴ لنگه متحرک هستند که به روش تلسکوپی باز و بسته می شوند که نسبت به مدلهای کشویی دارای دو لنگه در افزایش ۴۰ درصدی حرکت را دارا هستند.

 میتوانید با استفاده از این سیستم هر ابعادی را که میخواهید را سفارش دهید. این سیستم ها توانایی تولید ورودیهایی تا عرض توسط ۳٫۶ و ارتفاع ۲٫۶  را دارند. شما می توانید از این درب ها به صورت یکطرفه نیز استفاده کنید.درب های تلسکوپی قابلیت اینکه در محیط های هیشه باز و همیشه بسته ،نیمه باز و بسته و استفاده در حالت زمستانی را دارند .

این امر به این خاطر است که سنسور هایی برای تامین ایمنی بین درب ها و سیستم های نظارتی هوشمند با این قابلیت در آنها به کار رفته است.

 

درب اتوماتیک,درب سکشنال,کرکره برقی,در اتوماتیک