درب اتوماتیک پارکینگی 

 امروزه برای رفت و آمد خودروها سیستم های اتوماتیک نیاز به آن یک احتیاج واقعی است .در نظر داشته باشید که میتوانید با توجه به شرایط خود از بهترین نوع این سیستم ها بهره ببرید تا هم شما به عنوان مصرف کننده راضی باشید  و هم طراحی کلی مکان هایی که می خواهید سیستم های نام برده را در آن نصب کنید به هم نخورد. این شرایط متشکل از تعداد کلی ورود و خروج روزانه و محل مورد نظر برای نصب این سیستم هاست.اگر شما یک درب برای پارکینگتان از قبل داردید و می خواهید آنرا اتوماتیک کنید تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب یک جفت جک مناسب است که با متراژ درب و وزن کلی آن مطابقت داشته باشد.در اینصورت شما می توانید با استفاده از یک کنترل از راه دور آنرا به خیال راحت کنترل و در را باز و بسته نمایید .

انواع مختلف جک :

هیدرولیک

الکترومکانیک

پنوماتیک

درب اتوماتیک هیدرولیکی

بعد از استفاده توانایی استفاده از این سیستم اولین درب تولیدی در میان درب اتوماتیک ،درب اتوماتیک هیدرولیکی بود. از ویژگی های این نوع درب ها می توان به توان زیاد جک های هیدرولیکی با قدرت زیاد و فرسایش بسیار پایین اشاره داشت .این نوع جک ها را می توان برای درب های با وزن بالا و بسیار سنگین کاربردی کرد و رفت و آمد انها را هم بتا میزان زیادی ارتقاء داد.  معایب این سیستم در مقابل مزایای آن بسیار کم است ولی از معایب آن می توان به پر هزینه بودن و نیاز آن به سرویس های فصلی  را نام برد.

 از امنیت این نوع دربها باید خیالتان را راحت کنید. این نوع سیستم ها در برابر قدرت هایی با فشار بالا مقاوم می باشند و اگر در این نوع سیستم ها قفل های الکتریکی هم گنجانده شود باز و بسته کردن آنها بدون کنترل از راه دور غیر ممکن می شود. شما باید این نکته را مد نظر داشته باشید که اگر کسی به سیستم این نوع درب ها آشنا باشد می تواند درب را باز کند پس باید خودتان هم ضریب امنیت را بالا ببرید.

درب اتوماتیک الکترومکانیک

محبوبیت و استفاده کاربران به سیستم کلی این مجموعه را درب های اتوماتیک الکترومکانیک باعث شده اند.توجه کنید که کارکرد این نوع درب ها نه با فشار باد است و نه با فشار روغن! نیروی انتقالی به جعبه دنده ان از طریق موتور جم و جور تعبیه شده در جک آن صورت میگیرد. این موتور با ازدیاد توان و قدرت باعث گشتن ماردون جک شده و در آخر شفت آن با سرعت تعریف شده به صورت افقی به جلو و عقب تحرک را انجام میدهد.

در ادامه با تعدادی از مزایای سیستم درب اتوماتیک با اشاره به آنها شما را آشنا می کنیم. جم و جور بودن قسمت فرمان ده ، استقلال قسمت دستی و الکترونیکی ، برنامه پذیری بی نظیر و هماهنگی با محیط کار از این جمله است . عیب این سیستم نیاز به سرویسدوره ای بیشتر نسبت به بقیه است.این مورد به خاطر کاربرد چرخ دنده و جعبه دنده در جک ها  و آسیب پذیر بودن  در مقابل فشار زیاد است. ولی از نظر امنیت مثل مجموعه سیستم های هیدرولیکی عمل می کنند و بسیار امن تولید شده اند .

درب اتوماتیک پنوماتیک

این مورد به خاطر ورود فناوری جدید به بازار دیگر از رده خارج شده و جای خود را به دربهای الکترومکانیک و هیدرولیکی داده است.

درب اتوماتیک,درب سکشنال,کرکره برقی,در اتوماتیک