درب اتوماتیک کرکره ای

درب اتوماتیک کرکره ای

همانطور که شما عزیزان به یاد دارید، دارندگان فروشگاه های سطح شهر به منظور ایجاد امنیت بیشتر برای فروشگاه و مغازه های خود از کرکره دستی استفاده میکردند.این کرکره ها با نیروی دست کار میکرد و با دست انسان باز و بسته میشد.

این کرکره های دستی علاوه بر ایجاد زحمت فراوان برای باز و بسته کردن آن ها،معمولا در برابر شرایط آب و هوایی نیز مقاوم نبوده اند.

همانطور که واقفید با پیشرفت فناوری که در زمینه های متفاوت،.نسل جدیدی از درب اتوماتیک به بازار ارائه شد.درب های اتوماتیک دارای مدل های گوناگونی است که تمامی سلیقه ها را دربرمیگرد.

درب اتوماتیک کرکره ای از مدل های درب اتوماتیک به شمار میرود.با استفاده از این درب ها دیگر خبری از زحمت فراوان در هنگام باز و بسته کردن کرکره نیست.

درب اتوماتیک کرکره ای که به کرکره برقی نیز معروف توانست خیلی سریع تر از آنچه فکر میشد جایگزین کرکره های دستی شود.

درب اتوماتیک کرکره ای برخوردار از قطعات و اجزای خاصی که موجب میشود این درب اتوماتیک به راحتی باز و بسته شود. درب اتوماتیک کرکره ای دارای موتوری قدرتمند است که از نیروی برق تغذیه میکند و وظیفه باز و بسته کردن درب را به خوبی انجام میدهد.در واقع این موتور جایگزین نیروی دست انسان شده است.

به منظور صرفه جویی در مصرف برق میتوان برای تولید انرژی لازم برای موتور درب اتوماتیک کرکره ای از سلول های خورشیدی نیز استفاده نمود و از این طریق برق لازم را تولید کرد.زیرا درب اتوماتیک کرکره ای برای بالا و پایین شدن به انرژی کمی نیاز دارد.

درب اتوماتیک کرکره ای دارای امنیت بالایی نیز میباشد زیرا هیچ حفره ای در آن وجود ندارد.شما عزیزان میتوانید با استفاده از ریموت درب اتوماتیک کرکره ای آن را باز یا بسته کنید و عملکرد آن را تحت کنترل داشته باشید.

امیدواریم این مقاله مورد توجه شما عزیزان واقع شده باشد.

 

درب اتوماتیک,درب سکشنال,کرکره برقی,در اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *