درب رول آپ چیست

درب رول آپ چیست

امروزه کرکره برقی و یا درب های «رول آپ » ، یکی از رایج ترین کرکره های مورد استفاده در دنیا می باشد که با توجه به سلیقه مشتری ، قابلیت ساخت با متریال گوناگون ( آلمینیوم و آلیاژ های مشابه گالوانیزه ) ، رنگ های متنوع و دلخواه ، ابعاد و اشکال ( تخت و محدب ) درخواستی پاسخگوی تمامی نیازها و سلیقه ها بوده و به یکی از ارکان جدایی ناپذیر فروشگاه های لوکس تبدیل شده است .

از مهمترین عوامل موثر در انتخاب جنس این کرکره برقی ، می توان به میزان اهمیت مکان تحت حفاظت آن نام برد . به عنوان مثال جنس استفاده شده در کرکره برقی یک قنادی ( با توجه به درون مایه آن ) با جنس استفاده شده در کرکره برقی یک گالری جواهر فروشی متفاوت است . از سویی دیگر میزان حرکت کرکره برقی در طول روز نیز در انتخاب جنس کرکره و موتور آن موثر است . بطور مثال استفاده از کرکره برقی با وزنی زیاد ( متریال سنگین ) و موتوری نچندان قوی جایز نیست . در نقطه مقابل موتورهای  توبولار و معمولی برای کرکره برقی که روزی ۱بار بالا و پایین می روند مناسب می باشد .

از مهمترین تیغه های سازنده کرکره برقی نیز می توان به تیغه های یک پل ۶۰ و ۸۰  ، دو پل ۸۰ و ۱۰۰ و همچنین سه پل سایز ۱۴۰ اشاره کرد .

منبع درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *