درب های سریع باز شو

در مقاله درب های سریع باز شو در نظر داریم تا مطالبی مرتبط با درب های سریع باز شو خدمت شما عزیزان ارائه نماییم.

نام دیگر درب های سریع باز شو درب های سریع السیر است.

ساختار این درب ها به این گونه است که از پرده های PVC که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است ساخته شده است.

از درب های سریع باز شو عموما در محل های خاصی استفاده میشد:

  • این محل ها میتواند کارخانجاتی که دارای لیفتراک هستند

  • مکان هایی که نیازمند تقسیم کردن محیط سالن هستند

  • سرد خانه ها


با توجه به نام گذاری درب های سریع باز شو ذهن همه ما به سرعت بالای این درب در باز و بسته شدن روانه میشود.

در این جا لازم است بدانیم که نام گذاری این درب بسیار مناسب بوده و درب های سریع باز شو دارای سرعتی بین ۰٫۸ تا ۱٫۵ متر در ثانیه است.

شما عزیزان میتوانید رنگ درب های سریع باز شو را باتوجه به رنگ بندی متفاوت آن انتخاب نمایید.

هم چنین میزان عرض این درب تا شش متر قابل انتخاب است.

PVC شفاف این قابلیت را داراست که با PVC غیر شفاف به گونه ای مناسب ترکیب شود.

بخش های فلزی درب های سریع باز شو با رنگ پودری زرد میباشد که این رنگ با توجه به سفارش مشتری قابل تغییر در انواع رنگ بندی است.

توجه به این مطلب خالی از لطف نیست که بدانیم نگران استفاده از درب های سریع باز شو در مکان های صنعتی که لیفتراک رو هستند نباشید زیرا که ساختار این درب به گونه ای است که هنگام برخورد لیفتراک با درب های سریع باز شو PVC آن از ریل بیرون میرود.

همین امر سبب میشود تا هیچگونه ای خسارتی به درب های سریع باز شو وارد نشود.و پس از آن شما میتوانید به راحتی با نیروی دست PVC را در محل خود قرار دهید.

درب های سریع باز شو دارای قطعه الکترونیکی هستند و عملکرد این درب به صورت کاملا اتومات بوده است.

میتوان بر روی درب های سریع باز شو لوازم جانبی را نیز نصب نمود.این درب دارای کنترل از راه دور نیز میباشد.

درب های سریع باز شو برخوردار از موتور بسیار قوی میباشد که این امر سبب میشود تا از این نوع درب در مکان های صنعتی با شیفت کاری بالا استفاده نمود .

 دربهای بسیار سریع (High speed)

دربهای بسیار سریع یا به عبارت دیگر دربهای سریع السیر  از پرده های با کیفیت از جنس پی وی سی ساخته شده اند. یکی از ویژگی های این درب فاصله انداختن و جداسازی اتاق هاست و ایجاد فضای جدید است. حتما شما میتوانید تشخیص دهید که ویژگی اصلی این درب ها چیست؟بله درست است این درب ها بسیار سریع باز میشوند که سرعت آنها بین بازه ی ۷/۰ تا ۶/۱ متر بر ثانیه قابلیت نوسان دارد که بسیار برای خواهان آن مناسب و عالی است. شما میتوانید در انتخاب رنگ دلخواه به صورت آزاد عمل کنید.عرض این دربها  تا ۷ متر هم میرشد.  همچنین دو نوع پرده PVC میتواند در به کار رفتن آنها با هم ترکیب شود. قسمت های فلزی درب را با رنگ های پوششی زرد رنگ ،رنگ کرده اند که شما میتوانید آنرا به رنگ دیگر هم سفارش دهید.

این درب طوری ساخته شده است که اگر لیفتراک به آن بخورد از فریم و ریل خود خارج میشود و این کار باعث  میشود کمتر به درب آسیب برسد و دوباره سر جای خود قرار بگیرداین دربها با استفاده از چشمی الکترونیکی که دارند به طور خودکار باز و بسته میشوند .بر روی این درب ها شما میتوانید امکانات جانبی هم به کار ببرید.این تجهیزات عبارتند از  چشمی مخصوص برای باز شدن درب نوار اطمینان و کنترل از راه.این دربها دارای موتورهای قدرتمند و مخصوصی هستند که میتوانند حتی در مکان های خاص و صنعتی به طور ۲۴ ساعته کار کنند.

 

درب اتوماتیک,درب سکشنال,کرکره برقی,در اتوماتیک