راهبند

در مقاله راهبند میخواهیم اطلاعاتی جامع در ارتباط با موضوع راهبند خدمت شما ارائه نماییم.

اصلی ترین دلیل استفاده از راهبند های الکترونیکی را میتوان به موضوع کنترل کردن رفت و آمد در پارکینگ ها یا هر مکان دیگر اشاره کرد.که این امر در جای خود از اهمیت بالایی برخوردار است.

انواع راهبند :

  •  اهرمی

  •  زنجیری

حال به بررسی انواع راهبند های الکترونیکی میپردازیم و ویژگی های آن را خدمت شما اعلام مینماییم

 اهرمی:

راهبند های اهرمی برخوردار از فناوری به روز دنیا است که با فناوری مدار های الکترونیکی سازگار بوده است.این امر سبب میشود که کنترل سیستم هایی که به صورت خودکار میباشد از ضمانت خوبی برخوردار شود.

همچنین باعث میشود تا امنیت از کیفیت بیشتری برخوردار شود و عملگر ها نیز از کنترل بهتری بهره بگیرند.

اندازه این نوع راهبند را میتوان از میان چندین طول بازو انتخاب نمود که به سه اندازه چهار،شش و هشت متر قابل عرضه است.بنابراین با توجه به خواسته مشتری یکی از این اندازه ها عرضه میشود.

مشخصه بسیار کارامد این نوع اهرمی این است که میتوان از این راهبند در شرایط جوی گوناگون بهره گرفت و رفت و امد در آن از هیچ محدودیتی برخوردار نیست.

میتوان با استفاده از کنترل از راه دور عملکرد این سیستم را تنظیم نمود.این نوع نیز دارای کلید دستی نیز میباشد که میتوان در مواقع لزوم از آن استفاده نمود.

 زنجیری:

با توجه به موارد ذکر شده در خصوص نوع اهرمی میباست بگوییم که راهبند زنجیری نیز برخوردار از تمام مزیت ها و ویژگی های راهبند اهرمی میباشد.

با این تفاوت که اندازه بازوی راهبند زنجیری را تا شانزده متر میتوان عرضه کرد.

 تفاوت دیگر راهبند زنجیری در بکارگیری از زنجیری از جنس آهن است که جایگزین اهرم در مدل  اهرمی میشود.

هدف ما از ارائه این مقاله ارائه مطالبی کار آمد در خصوص راهبند بوده است.امیدواریم به این مهم دست یافته باشیم.

راهبندهای  الکترونیکی


 به طور معمول از  راهبند های  الکترونیکی در نظارت بر  رفت و آمد پارکینگ ها و مکان های شخصی و غیر شخصی  استفاده قرار می شود . راهبند های الکترونیکی در دو نوع تولید میشوند:


۱٫    راهبند اهرمی
۲٫    راهبند زنجیری

راهبندهای اهرمی:


این نوع از راهبند ها یعنی راهبند های اهرمی با استفاده از فناوری های روز با  مدارهای  الکترونیکی تنظیم بوده  به همین خاطر شما می توانید نظارت بر  سیستمهای خودکار را تضمین شده بدانید . همچنین ایمنی حاصله و دستو العمل عملگراها را هم به طور قابل توجهی بهبود می بخشد. راهبندهای نام برده شده  طبق  اندازه بازو ی میله ای  خود در  3 نوع عمده ۵، ۷ و ۹ متر قابل دسترس میباشد. برای نصب راهبندهای اهرمی هیچگونه محدودیت آب و هوایی و رفت و آمدی وجد ندارد و شما میتوانید در همه مکان ها آنها را نصب کنید . همچنین در گزینه های  خروجی با عرض بیشتر  با گنجاندن   برد RSE  مقدار خواسته نشده  راهبند ها را می توان در حالت عکس همدیگر   قرار داده و به طرز تنظیم شده ای  از یک نقطه یرای باز و بسته نمودن آنها عمل نمود.راهبندها علاوه بر کنترل از راه دور  در مکان های طویل هم  مجهز به کلید دستی نیز می باشند .
 

راهبندهای زنجیری:


این نوع راهبند ها شامل تمام گزینه های ذکر شده برای راهبند های اهرمی میباشد مضاف بر اینکه تا عرض ۱۷ متر هم کاربرد دارند.. در این نوع تولیدی  بجای اهرم ، زنجیر آهنی کار گذاشته شده است.

 

درب اتوماتیک,درب سکشنال,کرکره برقی,در اتوماتیک