رمپ های بارگیری


موضوعی که امروزه مورد توجه بسیاری از مدیران کارخانه ها و دیکر اماکن تولیدگر میباشد رمپ های بارگیری است.
هنگام جابه جایی مواد خام و یا محصولات از داخل به ماشین ها معمولا مشکلاتی وجود دارد.این مشکلات به دلیل در یک سطح نبودن ماشین با مکان مورد نظر است.
این موضوع موجب میشود عملیات انتقال مواد خام یا محصولات به ماشین،یا به داخل کارخانه به راحتی صورت نگیرد و با اتفاقات ناخوشایندی همراه شود.
به منظور راحت تر کردن انتقال بار ، از رمپ های بارگیری استفاده میشود.رمپ های بارگیری با ایجاد تناسب بین دو سطح موجب میشود تا به آسانی بار به داخل ماشین یا کارخانه انتقال یابد.
 
رمپ های بارگیری در انواع مدل و سایز موجود میباشد که کاربری آن ها نیز متفاوت است.
رمپ بارگیری متحرک یکی از مدل های رمپ میباشد که به نام های دیگری نیز معروف میباشد..میتوان میزان ارتفاع رمپ متحرک را متناسب با مکان مورد نظر قرار داد.
این رمپ اغلب در زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که بخواهند لیفتراک را به داخل کانتین وارد کنند،بدین ترتیب انتقال بار نیز به راحتی صورت میپذیرد.استفاده از رمپ بارگیری متحرک سبب افزایش بازدهی کار میشود.این رمپ از ویژگی های خاص و مزیت های بسیاری برخوردار است و امکان مشکل در هنگام عمکلرد آن غیر ممکن است.

رمپ های بارگیری در انواع رمپ بارگیری هیدرولیکی،و متحرک استاندارد رمپ بارگیری صنعتی ارائه میشود.
از مزیت های عمده رمپ های بارگیری میتوان به آسیب نرساندن به محصول انتقالی هنگام جابه جایی بین ماشین باربری و مکان مورد نظر اشاره نمود.
در حال حاضر از رمپ های بارگیری استفاده گسترده ای در دنیا میشود و طبیعی است که در ایران نیز به این محصول توجه ویژه ای گردد
.

 

درب اتوماتیک,درب سکشنال,کرکره برقی,در اتوماتیک