مزایای کرکره برقی

استفاده از کرکره برقی به جای کرکره ها و پنجره های قدیمی امروزه بسیار رواج دارد به طوری که اگر کسی بخواهد برای خانه و یا محل کار خود کرکره ای استفاده کند حتما نوع برقی آن را ترجیح خواهد داد.

در این مطلب اما می خواهیم بررسی کنیم که چرا کرکره برقی توانسته به این میزان در میان کاربران به شهرت برسد و طرفدارانش را افزایش دهد.

جدا از ظاهر زیبای آن و موجودیت در اندازه های مختلف ، کرکره برقی دارای ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز هست که در این دوره که مصرف منابع طبیعی و انرژی بسیار افزایش یافته ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد.

  • اولین ویژگی منحصر به فرد در کرکره برقی کاهش مصرف انرژی می باشد.

کرکره برقی به خاطر چفت شدن و نداشتن درز بین بخش ها از به هدر رفتن انرژی به میزان زیادی جلوگیری خواهد کرد.در انواع قدیمی  آن به طور میانگین ۷۶ درصد از انرژی گرمایی و تقریا ۴۰ درصد انرژی سرمایشی از بین میرفته که این میزان در کرکره برقی به صفر رسیده.البته باید توجه داشت که کرکره برقی به خاطر صرفه جویی در مصرف انرژی در هزینه های شما هم صرفه جویی خواهد کرد.

  • مورد بعدی که بسیار به مذاق کاربران خوش آمده و از آن راضی بودند جلوگیری کامل از ورود صدا است.آلودگی صوتی به وسیله کرکره برقی به طور کامل حل شده و شما دیگر نمی خواهد نگران صداهای اضافه اتوبان ها و معابر پر رفت و آمد باشید.

  • سومین مورد از سری ویژگی های کرکره برقی تنظیم نور می باشد.کرکره های قدیمی همیشه این معظل تنظیم نور را دارا بودند در صورتی که در کرکره های برقی شما به راحتی میتوانید با در دست داشتن یک کنترل از راه دور کرکره برقی را بالا و پایین ببرید و نور مکان مورد نظر خود را تنظیم نمایید.پس

اگر برای شما هم کم ترشدن هزینه ها و صرفه جویی در انرژی ها و همچنین آلودگی صوتی حائز اهمیت می باشد ما به شما کرکره برقی را پیشنهاد میکنیم.

 

درب اتوماتیک,درب سکشنال,کرکره برقی,در اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *