پنل درب سکشنال

پنل درب سکشنال

همانطور که میدانیمدرب سکشنال از مجموعه درب های اتوماتیک میباشد که امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

درب سکشنال دارای مزیت های استحکام بالا و مقاومت بسیار است علاوه بر این میدانیم که این درب عایق در برابر گرما و صدا نیز میباشد.

این مزیت ها به دلیل نوع ساختار درب سکشنال است درب سکشنال متشکل از پنل ها و ریل هایی که موجب شده این درب به یکی از درب های اتوماتیک محبوب تبدیل شود.

توجه به این نکته خالی از لطف نمیباشد که Panel های درب سکشنال تنها چهل و پنج میلیمتر ضخامت دارند.پنل درب سکشنال ساخته شده از گالوانیزه که نوعی فولاد مقاوم است میباشد.

پنل های  درب سکشنال به بهترین شکل به همدیگر وصل شده اند.

دیگر نگران همخوان نبودن درب پارکینگ ساختمان با نمای آن نباشید،این مشکل توسط درب های سکشنال حل شده است.پنل درب سکشنال در انواع رنگ بندی و مدل در بازار وجود دارد.این مدل ها بسیار زیبا بوده و با هر نمایی سازگار است .

همانطور که اشاره نمودیم پنل درب سکشنال دارای طرح های گوناگونی میباشد،از جمله این طرح ها میتوان به مدل های زیر اشاره کرد:

پنل درب سکشنال طرح چوب در رنگ بندی متنوع همچون رنگ های طلایی،قهوه ای و آلبالویی عرضه میشود که تمام ویژگی های درب سکشنال فلزی را نیز به همراه دارد.این نوع پنل توانسته مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد.زیرا هم با نمای مکان مورد نظر سازگاری دارد و علاوه بر آن یک درب اتوماتیک عالی و منحصر به فرد نیز به شمار میرود.

درب اتوماتیک,درب سکشنال,کرکره برقی,در اتوماتیک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *