کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

در ابتدا لازم است به این سوال پاسخ کوتاهی بدهیم که کرکره برقی چگونه کار میکند؟

همانطور که میدانید کرکره برقی اتوماتیک  از مجموعه دربهای اتوماتیک میباشد که امروزه بر روی درب پارکینگ ها، مغازه ها و فروشگاه های بسیاری نصب شده و میشوند. کرکره برقی اتوماتیک با بکارگیری انرژی برق توسط موتور قدرتمندی که دارد باز و بسته میشود.

علاوه بر مزیت امنیت بالا ،راحتی و آسانی در باز و بسته شدن کرکره برقی اتوماتیک موجب شده این درب اتوماتیک مورد استقبال واقع شود.

در هنگام خرید کرکره برقی اتوماتیک ضروری به مسایلی توجه شود که در کیفیت عملکرد کرکره برقی  بسیار موثر است.

ابتدا میباست قبل از پیاده سازی کرکره برقی اتوماتیک در مکان مورد نظر زیرساخت مناسب ایجاد شود و از مقاوم بودن محل نصب ریل و…. مطئمن شوید.

مرحله دوم، مکان مناسبی را برای پیاده سازی اجزای کرکره برقی در نظر بگیرید که درب به راحتی باز و بسته شود و عملکرد جمع شدن به درستی صورت پذیرد.

برای انتخاب اجزای کرکره برقی اتوماتیک باید دقت کرد و اجزایی را انتخاب نمود که متناسب با محل مورد استفاده باشد.

به طور مثال برای خرید موتور کرکره برقی باید درنظر گرفت که کرکره برقی در چه مکانی نصب میشود و باتوجه به آن موتوری با قدرت متناسب تهیه شود.بنابراین موتوری که برای محل هایی که با رفت و آمد زیادی مواجه هستند با موتور یک پارکینگ معمولی بسیار متفاوت است.

سعی شود تا تعادل بین اجزای کرکره برقی اتوماتیک رعایت شود و جنس اجزا از کیفیت خوبی برخوردار باشد و با دیگر اجزا سازگاری داشته باشد.

کرکره برقی را میتوان در انواع رنگ بندی سفارش داد و رنگ آن را متناسب با نمای ساختمان انتخاب نمود .

کرکره برقی اتوماتیک راحتی و آسایش را برای شما عزیزان به همراه دارد و با صرفه جویی در انرژی باعث کاهش هزینه های شما نیز میشود.سرعت باز و بسته شدن کرکره برقی نیز به هیچ عنوان قابل قیاس با کرکره های دستی قدیمی نمیباشد

درب اتوماتیک,درب سکشنال,کرکره برقی,در اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *